O nas

Jesteśmy brokerem i od wielu lat współpracujemy z sektorem mieszkalnictwa.

Przez niemal dwie dekady działalności na rynku, PIB Broker S.A. zdobyło szczególne kompetencje w zakresie ubezpieczeniowej obsługi podmiotów z sektora mieszkalnictwa, w tym: spółdzielni mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych, TBS, nieruchomości komunalnych, deweloperów. Posiadamy własny system CRM, dzięki któremu odciążamy naszych klientów w codziennej administracji ochroną ubezpieczeniową.

Wdrażamy autorskie programy ubezpieczeniowe, które wybierają właściciele i administratorzy nieruchomości wielorodzinnych.

Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych brokerów ubezpieczeniowych, dostępnych w biurach we Wrocławiu i Warszawie. Nasi Dyrektorzy Regionalni są do Państwa dyspozycji na terenie całej Polski.

Od 11.2020 roku jesteśmy częścią PIB Group - jednej z największych w Europie grup brokerskich, operującej na rynku brytyjskim oraz wybranych rynkach europejskich, z ogromnym doświadczeniem w obsłudze właścicieli i administratorów nieruchomości, tzw. landlords (więcej: https://www.pibgroup.co.uk/about-pib-group/).

Zobacz, gdzie są nasi Klienci

Liczba nieruchomości

0

Ilość m2 w obsłudze

0

Liczba klientów

0