VII Konferencja Zarządców Nieruchomości, Jurata, 14-15 września 2023 r.

W dniach 14-15 września w malowniczej Juracie miała miejsce siódma edycja Konferencji Zarządców Nieruchomości organizowana przez Pana Bogdana Kobiałkę – Brokera i Dyrektora Regionalnego ds. Sprzedaży, Ubezpieczeń i Likwidacji szkód w WDB S.A.

Podczas pierwszej części konferencji swoje prelekcje poprowadzili przedstawiciele WDB S.A., TU Compensa S.A. Vienna Insurance Group oraz BELFOR Polska Sp. z o.o. Wykłady merytoryczne uzupełnili swoimi wystąpieniami: Radca Prawny Joanna Urbańska-Łopatka z WDB S.A, Sabina Augustynowicz-Redaktor Naczelny w Grupie Medium oraz Lidia Skorupska-Dyrektor, Compensa TU S.A. Tematy obejmowały m.in. restytucję mienia po pożarach i zalaniach, odpowiedzialność cywilną Zarządcy Nieruchomości i Wspólnoty Mieszkaniowej oraz rynek nieruchomości.

W drugiej części konferencji odbył się panel dyskusyjny, który skupiał się na istotnych kwestiach związanych z elektromobilnością i alternatywnymi źródłami energii, takimi jak fotowoltaika czy pompy ciepła w budynkach wielorodzinnych. Omawiano również kwestię tego, czy są one tylko chwilową modą, czy też rzeczywistą potrzebą w obliczu rosnących wyzwań związanych z energią.

Po intensywnym dniu  goście mieli okazję świetnie się bawić podczas uroczystej kolacji. Była to doskonała okazja do kontynuowania rozmów, nawiązywania nowych kontaktów i relaksu po pełnym wrażeń dniu. Uczestnicy VII Konferencji Zarządców Nieruchomości opuścili Juratę pełni inspiracji, z nową wiedzą oraz niecierpliwością, oczekując kolejnej edycji wydarzenia.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział i aktywny wkład w to wyjątkowe wydarzenie.