Szkolenia dla właścicieli i administracji nieruchomości wielorodzinnych – zrealizowane.

W WDB S.A. szczególną uwagę poświęcamy realnym problemom oraz wyzwaniom z jakimi muszą mierzyć się nasi klienci z sektora mieszkalnictwa. Poza kompleksową i wyspecjalizowaną obsługą ubezpieczeniową, regularnie organizujemy, bądź aktywnie uczestniczymy w branżowych wydarzeniach, które dostarczają aktualną i specjalistyczną wiedzę wspierającą codzienną działalność zarządzających nieruchomościami. To wspaniała okazja do wymiany najlepszych praktyk zarządczych, a dzięki odrobinie naszej kreacji i dodatkowej organizacji, również niezapomnianych chwil podczas branżowej integracji.

W minionych latach organizowaliśmy i uczestniczyliśmy w dziesiątkach szkoleń oraz konferencji tematycznych, pośród których warto wspomnieć kilka poniższych:

  • Cykliczna konferencja „Morska Bryza” – łącznie za nami już 4 edycje, ostatnia w 2019 roku – to perła pośród realizowanych projektów, każdorazowo organizowana w formie dwudniowej wyprawy promem do Szwecji, bogatej w wykłady merytoryczne, zwiedzanie promu oraz doskonałą zabawę połączoną z programem artystycznym, wyżywieniem oraz zakwaterowaniem w kabinach 2 os. z oknem, w standardzie Comfort Plus.
  • Cykle konferencji z Polskim Instytutem Rozwoju Rynku Nieruchomości, realizowanych w różnych miastach na terenie kraju (m.in. Gdynia, Gdańsk, Olsztyn, Bydgoszcz, Toruń, Lublin, Warszawa, Wrocław, Katowice, Gliwice, Opole, Częstochowa, Zielona Góra) – 2018-2019;
  • Konferencja dla Zarządców Nieruchomości, projekt wspólny z PROBIT i Ergo Hestia w Katowicach – 2019
  • Dwudniowe warsztaty dla Zarządców Nieruchomości z gościnnymi wykładami z zakresu nowej psychologii sprzedaży i budowania relacji z klientami, zrealizowane w pięknym otoczeniu Zamku w Uroczysku Siedmiu Stawów – 2019;
  • Forum dla Zarządców Nieruchomości – 2017.

Każdego roku staramy się dobierać program oraz partnerów poszczególnych wydarzeń w taki sposób, aby korespondował z bieżącymi potrzebami naszych klientów, wynikającymi np. z nowych regulacji prawnych, bądź istotnych zmian na rynku.

Pośród tematów, które podejmowaliśmy w przeszłości możemy wskazać m.in.: aktualne rozwiązania i klauzule ubezpieczeniowe dopasowane do specyfiki wspólnot mieszkaniowych, cyberbezpieczeństwo zarządców, rozwiązania informatyczne wspierające codzienną pracę, egzekucja wierzytelności, własność lokali, regulacje w zakresie ochrony danych osobowych, technologie konserwacji i serwisu instalacji wewnętrznych, nowoczesne systemy w zakresie pomiarów zużycia mediów, systemy fotowoltaiczne i wiele innych.

Poniżej kilka zdjeć z wybranych wydarzeń. Do zobaczenia na szkoleniowej sali.